Bal köpüğü için 5 saç rengi

  • 2 sene ago
  • 1075 Views
  • 1 0

Bal köpüğü saçına sahip olmak isteyen kadınlar için 5 farklı renk seçeneği. Koyu tonlardan açıklara geçmenin püf noktaları ve açık saç tonlarının koyu tona geçişleri de detaylı olarak anlatılmıştır.

Kadınların trend saç boyası renkleri arasında yer alan bal köpüğü rengi, ışıltılı görünümü, saçlara kattığı muhteşem canlılık ve ihtişamı ile her geçen gün tercih eden kadınların güzelliğine büyülü bir sihir katıyor. Bal köpüğü için 5 saç rengi

Bal köpüğü saç renginin tercih edilme oranı oldukça fazladır, fakat ton itibariyle zor saç renklerinden birisi olduğunu söylemeliyim. Bunun nedeni ton olarak kendisine yakın olan renklerle karıştırılması ve profesyonel olmayan kuaförler tarafından yanlış uygulanmasıdır.

Doğru uygulanacak yöntemlerle ile evde bal köpüğü saç rengini elde etmek mümkün olduğu gibi gerçek bal rengi tonuna da ulaşabiliriz. Yazımız içerisinde sizlere kullanacağız yöntemlerden ve bal köpüğü saç renginin uygulanma aşamalarından detaylıca bahsedeceğim. Bal köpüğü için 5 saç rengi

Şimdi bal köpüğü saç renginin diğer saç renklerine göre farkını hazırlamış olduğum katalog üzerinden inceleyelim, Yukarıdaki renk kataloğundan bal köpüğü saç renginin, diğer yakın tonlarına olan farkını görebilirsiniz. Benim gözüme çarpan nokta, bal köpüğünün diğer renklere nazaran daha alımlı ve çekici bir renk olduğudur. Gerçekten asaletin ve güzelliğin sembol saç renkleri arasında ilk sıralarda yer aldığını söylemek doğru olur.

Bal köpüğü saç rengi kimlere yakışır ?

Saç rengini kendinize yakıştıran önemli hususları arasında gerçekten aradığınız rengi bulduğunuza emin olmanızdır. Güzellik konusunda başkalarını örnek almak değil, kendine özgü güzelliğinizi kazanarak fark yaratabilirsiniz. Bunu başarabilmek adına, değişimlerden çekinmeden cesurları saçlarınızın rengi ve modelini yeniden gözden geçirmelisiniz.

Saç rengini ten rengine göre değerlendirmenin ilk aşama için doğru olduğunu söyleyebilirim fakat, tam olarak tercih etmek için yeterli neden olduğunu söyleyemem. Cildiniz ile tam uyumlu bir saç rengi için kullandığınız makyajdan, saç kesim modelinize kadar birçok tamamlayıcı faktör bulunur. Hepsinin bütünleştiği noktada mükemmel görünüm elde edilir. ( Saç kesim modelleri için öneriler )

Bal köpüğü saç rengi de tamamlayıcı faktörlerden bir tanesi olduğu için, özellikle buğday tenli, beyaz tenli, ve soluk tenli kadınlara yakışan bir tondur. Fakat diğer ten renklerindeki kadınlar tercih etmemesi için geçerli bir sebep kesinlikle değildir. Saç renginize uygun bir cilt makyajı ve buna uygun bir göz makyajı ile saçlarınıza uyumlu mükemmel bir görünüm elde edeceğinizi sizlere garanti edebilirim.

Bal köpüğü için 5 saç rengi

Bal köpüğü saç rengi nasıl elde edilir ?

Saç renklerini elde etmek sanıldığı kadar zor değildir sadece bazı püf noktalarını bilmeli ve işlemleri bunlara göre yapmalısınız. Bir renkten başka bir renge geçiş için önemli olan, saçlarınızın boyamadan önceki durumudur. Yani koyudan açığa mı yoksa açıktan koyuya mı geçiş yapacağınızdır. Açıktan koyu tonlara geçmek standart boyalar ile bile kolayca sağlanır, fakat koyudan açığa dönmek biraz sıkıntılıdır, birden fazla boyamak ve saçları açmak gerekir.

Eğer saçlarınız şuan açık renkte ise bal köpüğüne geçiş yapmak için, Vital Colors Tüp Boya 8-4 kahve köpüğü ile Koleston Tüp Boya 9.3 altın sarısı saç boyalarını karıştırıp saçınıza uygulamanız ve karışımının yanında %9 luk sıvı oksidan (renk açıcı) kullanmanız gerekir.

En doğru bal köpüğü rengine bu yol ile ulaşabilirsiniz, palette bal köpüğü kullananlar istedikleri renge kavuşamadıklarından rahatsızlardı, bal köpüğü için en iyi formül yukarıda verdiğim, pratik karışımdır.

En doğal makyajla bile güzelliğinize güzellik katacak muhteşem saç rengini tercih etmeniz için harika nedenlerden bir tanesi, doğal saç rengi gibi görüntü vermesidir. Yazımız içerisinde bal köpüğü saç rengine kavuşmanız için gerekli tekniklerden ve örneklerden bahsettik. Eğer halen saç rengi seçimi konusunda kararsız kaldıysanız, saç renkleri nasıl seçilir ? konulu yazımı inceleyebilirsiniz, içerisinde birçok saç rengi hakkında açıklayıcı bilgilere yer verdim.

All Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir