Didem Şarman 2021 burç yorumları

 • 2 sene ago
 • 27527 Views
 • 1 0

Ünlü astrolog Didem Şarman burç yorumunda 2021 koç burcu yorumu. Koç burcunu 2021 yılında neler bekliyor, koç burcu günlük yorumu, haftalık ve aylık koç burcu yorumları

Koç burcu 2021 yorumlarında koç burcu erkeği ve kadını için özellikler, nitelikler, ilişki durumu gibi bir çok konu ele alınmıştır. Didem Şarman 2021 burç yorumları

Koç Burcu özellikleri

 • Anahtar Kelime: Önde gidiyorum
 • Nitelik: Öncü
 • Yönetici Gezegen: Mars / Güneş
 • Element: Ateş
 • Gündüze ait, eril özelliktedir

Koç burcu erkeği ve kadını nasıl davranır?

 • Risk alır, riske girer. Bağımsız ve dürüst davranır.
 • Yeni başlangıçlar yapmak ister.
 • Cesaret gösterir. Yardıma ihtiyacı olan, eğer yardım isterse anında yanında olur.
 • Acele ve ani karar verir, plan yapmada başarısızdır.
 • Bencil davranabilir. Önce ben der ve kendi isteklerini belirtir.
 • Başkalarını kendiliğinden düşünme konusunda yetersiz kaldığı noktalar vardır.
 • Tutkulu ve sabırsızdır. Açık ve direkt davranır.
 • Kararlarını tek başına alır ve tek başına uygulayabilir.
 • Birine veya bir yere uyum sağlaması zaman alır.
 • Çocuksu davranır, içinde daima iyi niyeti korur.
 • Hayatın olumsuzlukları ile karşılaştığı anda düştüğü yerden tek başına kalkmayı bilir.
 • Başarmaya ve birilerinin önüne geçmeye dayanılmaz bir çekim hisseder, rekabetçidir.
 • Kendi sınırları ve kuralları vardır.

Koç burcunun olumsuzlukları

 1. Her şeye tek başına koşturayım derken kendini tehlikeye atabilir.
 2. Anlaşılması zor insanlardır.
 3. Tek taraflı olabilir, taraf tutabilir. Politik olmayı beceremez.
 4. Başına buyruk ve inatçıdır.
 5. Kendi kendine zarar verebilir.
 6. Hatalarından ders alma konusunda yetersiz davranır.
 7. Fevri, öfkeli ve sinirli davranabilir, ancak öfkesi saman alevi gibidir.

Koç burcu ilişkilerde nasıl davranır?

İkili ilişkilerinde açık ve dürüst davranır. Tutkuludur. Kendisine bir hedef seçer ve o hedefin peşinden koşmayı sever. Eğer kalbine girmeyi başarabilmişseniz sizi görülmemiş bir aşkla sever ve size yeniden doğmuşsunuz gibi bir his verir. Cinsellikte çekici, enerjisi yüksek ve sizi kontrol eden, yönlendiren taraftır. Güzel ve estetik olan her şey hoşuna gider. Karşısında dengeli ve adaletli insanların olmasını ister. Didem Şarman 2021 burç yorumları

Koç Kadını

İkili ilişkilerinde görsellik, estetik ve nezakete değer verir. Sosyal ilişkiler ve maddi açıdan güçlü, sanata ve sosyal yaşama değer veren partnerlerle ilişki kurar. Daima yeni deneyimlere açıktır. Bu durum onun bir konuya yıllarca üzülmesini engeller ve sorunlarını kendi başına çözümleyebilir. İstediklerini elde etme konusunda sabırsızdır. Bitti demedikçe ilişkiyi bitirmek zordur, çünkü bir şekilde karşısındaki insana hitap etmeyi bilir ve onu geri döndürme becerisine sahiptir. Koç burcu kadını lider yaratılışlıdır ve ilişkilerde blöflere gelemez. Yalnızlık korkusu yoktur, tek başına hareket edebilir. Eğer size karşı duyguları varsa açık ve dürüst davranır ve size bunu bir şekilde belli eder.

Gizli, saklı olandan ve oyunlardan hoşlanmaz. Doğrucu, dürüst ve direkt davranış şekli vardır. Aşkları gibi öfkeleri de yoğun ve şiddetli olur. Ne var ki öfkesi uzun sürmez ve bir süre sonra kızdığı konuyu unutur. Kin tutma özelliği yoktur, bağışlayıcıdır. Kendi hatalarından ders alma konusunda öğrenecek çok şeyi olan bu kadının, bireyselliği ve özgürlük anlayışı gelişmiştir, bu yüzden baskıya ve kısıtlamaya gelemez. Koç kadını eğer gerçekten seviyorsa çok kıskanç olur. Hayatında olan kişiyi aldatmaz ve daima dürüst davranır. Çocuksu ve iyi niyetlidir. Yöneticilik işlerinde başarılıdır.

Didem Şarman 2021 burç yorumları

Koç erkeği

Baskın karakterde, erkeksi özellikleri gelişmiştir ve istediklerinin peşinden koşar. Tutkuları ve arzularıyla yaşadığı için, hedeflediği insana ulaşana kadar onu merak etmesi, onun için çaba sarf etmesi önemlidir. Kolayca elde ettiği her şeyden çabuk sıkılır ve bir şeyin peşinde uzun süre koşmak ister. Sabırsız doğası ile istediklerini hemen elde etmek istediği için, önüne hazır gelen her şeyden çabuk sıkılacaktır. Liderlik özelikleri gelişmiş, belirli bir mesleki alanda öne çıkan bir erkektir.

Karizmatik ve çekici doğası ile karşısındaki kadında güzellik, estetik, uyum ve ahenk arar. Zarif, dişiliği gelişmiş kadınlardan hoşlanır. Bakımlı, dış güzelliğine de önem veren insanlarla birlikte olmak ister. Özgürlüğüne düşkün olsa da dürüsttür ve sevdiği insanlara kartlarını açık oynar. Kısıtlama, sınırlama ve baskıya gelemez. Sevdiği insanlara karşı cömert, eli açık ve dürüst davransa da, onunla ilgilenmediğiniz anda bir anda bencil taraflarını ortaya koyarak, ulaşılması zor gizemli bir havaya bürünecektir. İlgisini sabit tutmak için aynı derecede ilgilenmeli, ancak ilginizin derecesini de iyi ayarlamalısınız.

Aşırı ilgiden bunalırken, ilgisiz davranışlarda ise bencilleşecek ve sizi sürekli merakta bırakacaktır. Hatalarından ders alma konusunda zayıf olduğu için, onun sevgisinden emin olmadan üstüne düşmemeniz ve sevginizi tam olarak sunmamanız faydalı olacaktır. Spor yapmayı, doğal ortamlarda bulunmayı ve sözünün her yerde geçmesini çok seven bu erkek, ilişkide sizi yöneten taraf olmak isteyecektir. Sportif faaliyetler, askeri işler ve liderliğini sergileyebileceği alanlarda başarılı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir