Gelin Adayının Güzellik Konusunda bilmesi gerekenler

  • 2 sene ago
  • 971 Views
  • 0 0
Evlenmeye karar veren gelin adayının düğün öncesi güzellik konusunda yapması gereken 5 maddelik güzellik reçetesi.

Evlilik arifesindeki her genç kadın düğün gününde kusursuz görünmek ister. Düğün öncesi sıkı bir bakım detoksuna girmek hem kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak ayrıca hayal ettiğiniz kusursuz gelin olmaya bir adım daha sizi yaklaştıracak. Gelin Adayının Güzellik Konusunda bilmesi gerekenler

Akne ve Sivilcelerden Kurtulun

Yüzünüzde ve vücudunuzda akne sorunları var ise, uzman bir cilt doktorunun önereceği akne ürünlerini sıcak su, masaj ve yumuşak başlı vücut fırçaları ile birlikte uygulayarak, sorunlarınıza son verebilirsiniz.

Dermatolojik Tedaviler

Düğününüzden önce, cilt kontrollerinizi yaptırıp, gerekiyorsa dermatolojik destek almanızda büyük fayda var. Düğün albümünüzde kusursuz görünmek için, 90 gün öncesinden tedaviye başlayın çünkü çoğu uygulama sonrasında, yara ve tedavi izlerinin geçmesi için 1-2 aylık bir sürece ihtiyaç duyabilirsiniz. Gelin Adayının Güzellik Konusunda bilmesi gerekenler

Botoks ile yüzünüzü güzelleştirin

Her gelin adayı düğün günü yüzünün mükemmel görünmesini ister. Bu mükemmel görünüm için pek çok bakım seçeneği mevcut. Bu seçeneklerin arasında elbette en yaygın olanı botoks uygulamaları. Özellikle çene bölgesindeki ve gıdı bölgesindeki sarkıklıklardan rahatsız olanlar için botoks mükemmel bir çözüm önerisidir.

Gelin Adayının Güzellik Konusunda bilmesi gerekenler

Epilasyon ile istemeyenlerden kurtulun

Düğün gecesi pürüzsüz bir tene sahip olmak bakım listesinin vazgeçilmezleri arasında. Bu aşamada gelin adaylarının imdadına son yollarda son teknolojilerle desteklenen lazer epilasyon teknikleri çıkıyor. Herkesin birbirinden farklı olduğunu göz önünde bulundurup, kendinize lazer epilasyon için uzun bir zaman dilimi ayırmalısınız. Dilerseniz evde uygulanabilen tüy azaltıcı ürünleri de deneyebilirsiniz.

Cilt Bakımı ile kusursuz bir cilde sahip olun.

Yüz yıkama jeli, tonik, temizleme sütü veya gündüz-gece kreminden oluşan takımınızı hazırlayın ve sağlıklı bir cilt için düğünden 2-4 hafta öncesinde düzenli olarak kullanmaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir