Koyu ton saçları renklendiren seçenekler

  • 2 sene ago
  • 665 Views
  • 1 0

Koyu saç tonuna sahip bayanlar için değişiklik olacak açık ton renklerle yapılmış çok güzel seçenekler. Koyu tonlu saçı olan kadınlar için seçilmiş en güzel renk seçenekleri

Var olan saç renginizden sıkıldı iseniz tam size göre yeni yılın en favori saç renklerini sunuyoruz. Koyu ton ve keskin saç rengine sahip olan kadınlar için açık tonlarla yapılmış en güzel süslemeleri göreceğiz. Koyu ton saçları renklendiren seçenekler ile sizlerde yeni bir saç modeline sahip olacaksınız.

Kestane saç rengi, siyah saç tonu, koyu kızıl saç tonu, kahverengi saçlara sahip hanımlar ve genç bayanlar için hazırladığımız 6 farklı renk seçeneğini göreceksiniz. Bayan saç rengi modellerinde artık tek renk seçeneklerinden uzak duracaksınız.

Koyu saçlara sarı tonları ile renk katmak

Saçlarınıza alev desenleri katarak harikalar katmak ister misiniz?

İşte sizlere özel hazırladığımız koyu tonlar hem patlıcan tonlarından renklerle hemde alev sarısı ile muhteşem bir uyum eklenmiş. Koyu ton saçlarınızı açmanın derdinden kurtulmuş olacaksınız. Koyu saçlara sarı tonları ile renk katmak

Bal köpüğü saç rengine özel renk katkısı

Koyu ton saçları renklendiren seçenekler

Saçlarınızı sarı tonlarına çaldırmak istediğiniz de kısa ve geniş çizgi desenleri ile destek verebilirsiniz. Bir de saç modellerinize alternatif seçenekler oluşturarak renk zenginliği katarsanız ne olur?

İşte Bal köpüğü saç rengine özel renk katkısı ile sizlere hazırlamış olduğumuz iki farklı renk seçeneği. Koyu ton saçları renklendiren seçenekler

Koyu ton saç renklerinizi yumuşak renklerle zenginleştirin

Turuncu tonlarının koyu tonlara olan muhteşem uyumunu bu şekilde gördüğünüz de ortaya ne kadar bir saç modeli çıktığını görüyorsunuz.

Koyu ton saç renklerinizi yumuşak renklerle zenginleştirin. Koyu saçların hem aksesuar hem de yumuşak ve açık saç ren tonları ile uyumlu hale gelmesi ne kadar güzel olduğunu sizler için seçtiğimiz 6 farklı modelle göreceksiniz.

Kestane tonları, kahve tonlarına sahip kadınlar içinde seçtiğimiz bu sarı tonu ile yumuşatmak ne kadar güzel bir uyum gösterdiğini birlikte görüyoruz. Eriyen saç modelleri arasında yumuşatan bu özel renklerle süslemek ortaya çok güzel kombinler çıkartıyor. İşte sizlere özel yeni sezonun en güzel renkleri bir arada.

All Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir